KOMUNIKAT!!!

Drodzy Biegacze,

Na wstępie chcielibyśmy podziękować wszystkim za cierpliwość. 

😊


Analizując obecną sytuację związaną z epidemią podjęliśmy decyzję, że terminy kolejnych 3 etapów tegorocznego GP w Biegach Górskich musimy również zmodyfikować. Chcielibyśmy aby wszystkie etapy odbyły się jeszcze w tym roku w okresie jesiennym, natomiast sytuacja jest tak dynamiczna, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć czy będzie taka możliwość i czy nie będziemy zmuszeni finalnie ich odwołać. Na pewno będziemy o wszystkim informować na stronie internetowej oraz fanpage’u, będziecie pierwsi, którzy się o wszystkim dowiedzą

Aby nie trzymać Was jednak w ciągłej niepewności w kwestii opłat startowych, decyzją Organizatora opłata zostanie zwrócona jn.


Etap I (marzec): ze względu na poniesione już koszty związane z organizacją, zakupem medali, buff, itd. od kwoty opłaty zostanie odjęta jedynie kwota za medal 15 zł i dla osób, które zamówiły buff’kę 20 zł (wszystko zostało już wyprodukowane). Medal i buff będzie do odbioru w biurze zawodów w tym sezonie (jeśli zostanie rozegrany) oraz w przyszłym (2021). Nie proponujemy opcji wysyłki do domu ponieważ jest to dodatkowy koszt, który musiałby zostać odjęty i ostatecznie wiele by z opłaty do zwrotu nie zostało.


Etap II, III, IV (kwiecień, maj, czerwiec): opłata startowa zostanie zwrócona w całości.

Celem realizacji zwrotu prosimy o e-mail wg poniższego wzoru:
1. E-mail na adres: zwrotbiegigorskie@gmail.com (zwrot biegi górskie).
2. W tytule e-mail proszę wpisać „zwrot opłaty startowej”.
3. W treści prosimy podać Imię i Nazwisko oraz numer konta.
Zwrot postaramy się wysłać w miarę możliwości czasowych, oczywiście jak najszybciej.

Liczymy na wyrozumiałość z Waszej strony i mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce!


Pozdrawiamy,
Organizatorzy